BODRUM RENT A CAR

Blue Rent a Car Bodrum

Akyarlar Oto Kiralama

  • Her türlü benzinli ve dizel araç kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Araç kiralama da en ekonomik ve çok ucuz seçeneklerimiz olduğu gibi, şöförlü olarak VIP araç kiralama hizmeti de vermekteyiz.
  • Şoförlü veya şoförsüz kiralık otomobil taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
  • Tüm kiralık araçlarımız yeni ve servis bakımlıdır.
  • Akyarlar Ekonomik araba, araç, oto kiralamak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz.
  • Bodrum Akyarlar da herhangi bir otelde, ihtiyacınız olar araç ücretsiz olarak teslim edilir ;
  • Bodrum Akyarlar da Ekonomik Lüx Araba, Oto, Araç, Vasıta seçeneklerimiz sizi bekliyor.
  • Sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.
  • 7/24 ofisimizi arayabilir,rezervasyon yaptırabilirsiniz.


 

AKYARLAR

Bodrum Yarımadası'nın en keyifli yerlerinden Akyarlar, düne kadar geçimini balıkçılık ve süngercilikle sağlıyordu. Bugünse turizm ön plana çıkmış bulunuyor. Akyarlar, son derece sevimli küçük bir yerleşim yeri.


Ana yoldan sahile indiğinizde balıkçı barınağı sağınızda kalıyor. Restoranlar daha çok orta bölümde. Ay şeklinde kumsalı solunuzda. Oteller, moteller, pansiyonlar genelde kumsalın arka bölümünde yer alıyor.

Akyar'larda denizin pırıl pırıl olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Sahilindeki restoranlarda rakı balık muhabbeti yapmak pek keyifli oluyor. Hele geceyse ve ben gibi üzerine bir de denize girerseniz keyfiniz katlanıyor.

Burası sörf meraklıları için de adeta bir cennet. Günün her saati eksik olmayan rüzgarı, bu spor için ideal bir ortam sağlıyor. "Ben anlamıyorum ki, bana ne" demeyin. En kabiliyetsiz bile bir haftaya kalmadan bu işi öğrenebiliyor.

Bu arada hemen bir hatırlatma yapayım; gittiğinizde açıkta süzülerek bir gidip bir gelen, orta yaşlı usta bir sörfçü görürseniz bilin ki bu Tarık Akan'dır.

Akan, 80'li yılların başında hakkında soruşturma açılınca, Akyarlar'a gelmiş belki kaçmam gerekir diye sörf öğrenmiş. Geliş o geliş... Nereye mi kaçacakmış? Yunanistan'ın Kos (İstanköy) Adası'na...

Kos'un Türkiye'ye en yakın olduğu yer Akyarlar. Aramızda topu topu 3 mil var. Ve burada kalanlar, sabahları adanın horozlarıyla uyanıyor. Akyarlar'ı, sessiz sakin ve ucuz bir tatil geçirmek isteyenlere öneririm.

BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24

Şirketimiz Sizin İçin ; Model Araçlarla En İyi Servis Ve Fiyat Garantisini Taahhüt Etmektedir.
BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24
Ofis Tel: 0252 316 70 60
GSM: 0532 631 73 89
E-mail: info@bodrumrentacar.org
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
3.şahıs sigortası,Cam ve far kırılmaları,Hırsızlık sigortası,2.sürücü, , Sınırız kilometre,Havalimanı otopark giderleri,24 saat yol yardım,Ücretsiz her noktaya araç teslim,KDV %18

7 / 24 ARAÇ KİRALAMA

TEL  +90 252 316 70 60

FAX  +90 252 313 81 50

GSM +90 532 631 73 89

BLUE RENT A CAR BODRUM

Şirketimizin başlıca hizmet kolları; şoförlü - şoförsüz minibüs, üst sınıf binek araç kiralama,VIP hizmetleridir. Araç Kiralama hizmeti kapsamında, şoförlü ya da şoförsüz, binek araç, lüks arazi araçları ve vip minibüsler kişi ya da kuruluşlara kiralanmaktadır.

Araç Kiralama hizmetinin detayında, kiralanacak aracın havaalanı ya da otel gibi istenilen noktaya teslimi edilmesi veya istenilen noktadan teslim alınması, aracı tanıyan profesyonel şoför tahsis edilebilmesi, kiralayacağınız aracın periyodik bakımları yapılmış ve temiz olarak hazır edilmeleri bulunmaktadır.

BODRUM RENT A CAR

Bodrum Blue Rent a Car ; Özellikle Bodrum ve çevresinde hizmet veren,  binek araçlar ve vip minibüs'ten oluşan araç filosuna sahip, 6. yılını doldurmuş bir araç kiralama şirkettir.

Bodrum , Airport Car Hire, Bodrum Airport Car Rental, Bodrum Airport , Bodrum Rent A Car,Car Hire Bodrum Airport, Car Rental Bodrum Airport, Bodrum guide, Dalaman Airport, İzmir Airport, Dalaman Car Rental, Didim Car Rental, Kusadasi Car Rental, Bodrum Car Rental, Bodrum oto kiralama, oto kiralama Bodrum, Bodrumda oto kirala, bodrum oto, araç kiralama bodrum, bodrum araç kiralama

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA

BODRUM YARIMADASI BİR (1) HAFTALIK MİNİBÜS KİRALAMA FİYATLARI

HYUNDAI STAREX
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 595 TL
HYUNDAI STAREX
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 700 TL
MERCEDES VITO
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 1050TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Çift Klimalı
9 Kişi 1225 TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 1400 TL

Bodrum Oto Kiralama, Şöförlü VIP araç kiralama, VIP araç kiralama , Şöförlü Minübüs Kiralama , Minibüs Kiralama, Havalimanı araç kiralama,

Araç Kilama Fiyatları - Bodrum Araba Kiralama - Bodrum Ekonomik Araç Kiralama - Bodrum Hava Limanı Araç Kiralama - Bodrum Minibüs Kiralama - Bodrum Otellere Ücretsiz Araç Teslimi - Bodrum Rent a Car - Bodrum Şöförlü Minibüs Kiralama - Bodrum Şöförlü VIP Araç Kiralama - Bodrum VIP Araç

Blue Rent a Car ; Otomatik Araçlar