BODRUM RENT A CAR

Blue Rent a Car Bodrum

Konacık Oto Kiralama

Sürüm 1.5.23 Bodrum Rent A Car | Araç Kiralama Bodrum | Günlük Araç Kirala Önizleme 0 1 Kullanıcı Çıkışı Site Menüler İçerik Bileşenler Eklentiler Araçlar Yardım Önizleme Kaydet Uygula Kapat Yardım Makale: [ Düzenle ] Başlık Yayınlandı Hayır Evet Takma İsim Ön Sayfa Hayır Evet Bölüm - Bölüm Seçin -Kategorize Edilmemiş Kategori Kategorize EdilmemişKategori Seçin

  • Konacık Her türlü benzinli ve dizel araç kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Araç kiralama da en ekonomik ve çok ucuz seçeneklerimiz olduğu gibi, şöförlü, Şöförsüz olarak VIP araç kiralama, Minibüs Kiralama hizmeti de vermekteyiz.
  • Şoförlü veya şoförsüz kiralık otomobil taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
  • Tüm kiralık araçlarımız yeni ve servis bakımlıdır.
  • Konacık Ekonomik araba, araç, oto, VIP araç, VIP Minibüs, kiralamak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz.
  • Bodrum Konacık de herhangi bir otelde, ihtiyacınız olar araç ücretsiz olarak teslim edilir ;
  • Bodrum Konacık de Ekonomik Lüx Araba, Oto, Araç, VIP Oto Minibüs Vasıta seçeneklerimiz sizi bekliyor.
  • Sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.
  • 7/24 ofisimizi arayabilir, rezervasyon yaptırabilirsiniz.


 

KONACIK

Bugünkü Konacık Beldesi 1050 yılında Horasan’dan gelen üç çoban tarafından Gölbaşında kurulmuş ve yerleşim buradan deniz ulaşım ve güvenliği nedeni ile Çırkan Köyü’ne taşınmıştır. 1999 yılına kadar Köy tüzel kişiliğinde olan Konacık 1999 yılında Belediye olmuştur

Beldenin toplam yüzölçümü 700 hektardır. Konacık fiziki olarak Bodrum İlçe yerleşiminin devamı durumunda olup yerleşim Bodrum merkeze 4 km uzaklıktadır. Doğusunda Bodrum, güneyinde Bitez ve Gümbet, Batısında Ortakent, Kuzeyinde ise Türkbükü bulunmaktadır.

Arazi olarak denize kıyısı bulunmayan Konacık dalgalı bir morfolojide kurulmuştur.Yerleşim sınırları içinde en yüksek nokta 200 m,en alçak nokta ise 30 m’dir. Doğu ve Kuzey kısımları %20’nin üzerine çıkan eğimli alanlar bulunmaktadır.

Beldenin genel olarak nüfus dağılımını %80 oranında göç oluşturmaktadır. Belde sakinleri genel olarak turizm sektöründe hizmet vermektedir. Genel olarak aynı sektörü lojistik destekleyici işyerleri mevcuttur. Yerleşim olarak Bodrum’a en yakın Belde olması nedeni ile sürekli ve hızlı bir büyüme gösteren belde aynı zamanda diğer beldelere de ana ulaşım arteri üzerindedir.

Kültürel yapısı da aynı sebeplerle değişkenlik göstermektedir. Ekonomik yatırımlar Bodrum Yarımadasında Konacık’a yoğunlaşmaktadır.

Resim Sayfa Sonu Devamını Oku... Düzenleyiciyi Değiştir Makale Kimliği: 85 Durum Yayınlandı İzlenimler 3093 Gözden Geçirilmiş 2 Kez Oluşturuldu Perşembe, 15 Nisan 2010 14:41 Düzenlendi Perşembe, 15 Nisan 2010 15:22 Özellikler (Makale) Yazar Bodrum Car Rental Yazarın Takma İsmi Erişim Seviyesi GenelKayıtlıÖzel Oluşturulma Tarihi calendar Yayınlamayı Başlat calendar Yayınlamayı Bitir calendar Özellikler (Gelişmiş) Başlığı Göster Genel Ayarları KullanHayırEvet Bağlantılanmış Başlık Genel Ayarları KullanHayırEvet Giriş Metni Genel Ayarları KullanGizleGöster Bölüm İsmi Genel Ayarları KullanGizleGöster Tıklanabilir Bölüm Başlığı Genel Ayarları KullanHayırEvet Kategori Başlığı Genel Ayarları KullanGizleGöster Tıklanabilir Kategori Başlığı Genel Ayarları KullanHayırEvet Makale Değerlendirme Genel Ayarları KullanGizleGöster Yazar İsmi Genel Ayarları KullanGizleGöster Oluşturulma Tarih ve Zamanı Genel Ayarları KullanGizleGöster Düzenleme Tarih ve Zamanı Genel Ayarları KullanGizleGöster PDF Simgesi Genel Ayarları KullanGizleGöster Yazıcı Simgesi Genel Ayarları KullanGizleGöster e-Posta Simgesi Genel Ayarları KullanGizleGöster İçerik Dili - Dili Seçin -English (United Kingdom)Turkish (Turkiye) Anahtar Kaynak Diğer Devamını Oku: metni Üstveri Bilgisi Açıklama Bodrum rent a car kiralama, havalimanı teslim yeni model araçlar Anahtar Sözcükler bodrum rent a car, bodrum araç kiralama, kiralık araç bodrum, oto kiralama bodrum, bodrum günlük araç kiralama, ekonomik kiralık araç, araç kiralama fiyatları Robotlar Yazar Joomla! GNU/GPL v2.0 Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.

BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24

Şirketimiz Sizin İçin ; Model Araçlarla En İyi Servis Ve Fiyat Garantisini Taahhüt Etmektedir.
BİZE SORMADAN ARAÇ KİRALAMAYIN. 7/24
Ofis Tel: 0252 316 70 60
GSM: 0532 631 73 89
E-mail: info@bodrumrentacar.org
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
3.şahıs sigortası,Cam ve far kırılmaları,Hırsızlık sigortası,2.sürücü, , Sınırız kilometre,Havalimanı otopark giderleri,24 saat yol yardım,Ücretsiz her noktaya araç teslim,KDV %18

7 / 24 ARAÇ KİRALAMA

TEL  +90 252 316 70 60

FAX  +90 252 313 81 50

GSM +90 532 631 73 89

BLUE RENT A CAR BODRUM

Şirketimizin başlıca hizmet kolları; şoförlü - şoförsüz minibüs, üst sınıf binek araç kiralama,VIP hizmetleridir. Araç Kiralama hizmeti kapsamında, şoförlü ya da şoförsüz, binek araç, lüks arazi araçları ve vip minibüsler kişi ya da kuruluşlara kiralanmaktadır.

Araç Kiralama hizmetinin detayında, kiralanacak aracın havaalanı ya da otel gibi istenilen noktaya teslimi edilmesi veya istenilen noktadan teslim alınması, aracı tanıyan profesyonel şoför tahsis edilebilmesi, kiralayacağınız aracın periyodik bakımları yapılmış ve temiz olarak hazır edilmeleri bulunmaktadır.

BODRUM RENT A CAR

Bodrum Blue Rent a Car ; Özellikle Bodrum ve çevresinde hizmet veren,  binek araçlar ve vip minibüs'ten oluşan araç filosuna sahip, 6. yılını doldurmuş bir araç kiralama şirkettir.

Bodrum , Airport Car Hire, Bodrum Airport Car Rental, Bodrum Airport , Bodrum Rent A Car,Car Hire Bodrum Airport, Car Rental Bodrum Airport, Bodrum guide, Dalaman Airport, İzmir Airport, Dalaman Car Rental, Didim Car Rental, Kusadasi Car Rental, Bodrum Car Rental, Bodrum oto kiralama, oto kiralama Bodrum, Bodrumda oto kirala, bodrum oto, araç kiralama bodrum, bodrum araç kiralama

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMA

BODRUM YARIMADASI BİR (1) HAFTALIK MİNİBÜS KİRALAMA FİYATLARI

HYUNDAI STAREX
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 595 TL
HYUNDAI STAREX
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 700 TL
MERCEDES VITO
Dizel Çift Klimalı
9 Kişi 1050TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Çift Klimalı
9 Kişi 1225 TL
MERCEDES VIANO
Dizel, Otomatik Çift Klimalı
9 Kişi 1400 TL

Bodrum Oto Kiralama, Şöförlü VIP araç kiralama, VIP araç kiralama , Şöförlü Minübüs Kiralama , Minibüs Kiralama, Havalimanı araç kiralama,

Araç Kilama Fiyatları - Bodrum Araba Kiralama - Bodrum Ekonomik Araç Kiralama - Bodrum Hava Limanı Araç Kiralama - Bodrum Minibüs Kiralama - Bodrum Otellere Ücretsiz Araç Teslimi - Bodrum Rent a Car - Bodrum Şöförlü Minibüs Kiralama - Bodrum Şöförlü VIP Araç Kiralama - Bodrum VIP Araç

Blue Rent a Car ; Otomatik Araçlar