Sıkça Sorulan Sorular

Ön ödeme yapmadan araç kiralayabilir miyim?
Aksi bir durum olmadığı sürece, sitemiz, çağrı merkezimiz yada mobil uygulamamız üzerinden hiç bir ön ödeme yapmaksızın rezervasyon yapabilirsiniz.
Ödeme türleri nelerdir?     
Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra ödemelerinizi kredi kartı, sanal pos veya havale ile istediğiniz para birimiyle yapabilirsiniz.   
Araç fiyatları değişmektedir. Bunun nedeni nedir?                                            
Size en iyi hizmeti en uygun fiyata sağlamak için belirli dönemlerde kampanyalar, indirimler yapmaktayız. Bunlar fiyatların değişmesine neden olabilir.Ayrıca kiralık araç fiyatları teslimat noktasına ve talebe göre değişiklik gösterebilir. En uygun fiyat garantisiyle Delta  Car'dan hemen rezervasyon yapabilirsiniz.   
Aksi bir durum olmadığı sürece, kredi kartınız olmadan havale ile istediğiniz para birimiyle ödeme yaparak araç kiralayabilirsiniz.   
Nasıl fatura talebinde bulunabilirim?                                            
Rezervasyon sırasında verdiğiniz bilgilerle beraber adınıza fatura hazırlanmaktadır. Aracı teslim ettikten sonra faturanızı talep edebilirsiniz. 
 Kiraladığım araçla yurtdışına çıkabilir miyim?                                             
Şirket prosedürleri gereği kiraladığınız araçla yurtdışına çıkamazsınız. 
Geçerli pasaport ve uçuş bilgisi alınan yurtdışı müşterilerinden depozito talep edilmez. Gerekli görüldüğü durumlarda, bizden ilk defa araç kiralacak olan yurtiçi müşterilerinden kredi kartı provizyon işlemi talep edilebilmektedir.
Tüm araçlarımız Full Rent A Car kaskoludur. Talep edilen fiyatlara kasko ücreti dahildir.
Sigorta ve kasko hangi koşullarda geçerlidir?                                             

Trafik ve alkol raporları kazadan hemen sonra tutulmalıdır. Kaza çift taraflı ise karşı tarafa ait ruhsat fotokopisi, sigorta poliçesi fotokopisi ve ehliyet fotokopisi kaza yerinde karşı taraftan alınmalı ve size ait aynı belgeler karşı tarafa verilmelidir. Kazadan hemen sonra kira sözleşmesi üzerinde bulunan numaradan haber verilmelidir.

Aracın alkollü, herhangi bir madde etkisi altında veya hız sınırlarının üzerinde kullanılması ve aracı kiralayan kişinin tamamen kusurlu olması durumunda aracı kiralayan kişi oluşabilecek tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

Rapor tutulmayan, eksik veya geçersiz evrak durumunda kiracı hiçbir şekilde sigortadan yararlanamaz ve yararlanmayı talep edemez.

Belirtilen durumlarda sigortadan yararlanma talebi geçersiz sayılacak ve oluşan zararlar sigorta kapsamı dışında kalacaktır.

  1. Aracı kira sözleşmesi üzerinde belirtilen isim veya isimler dışında bir kişinin kullanması.
  2. Aracı normal koşullar dışında kullanma. (Motora zarar verecek kullanımlar, yol şartları, patlak veya hasarlı lastik ile kullanma, hatalı yakıt doldurma.)
  3. Trafik kuralları dışında kullanılması.(Hız sınırının aşılması, kırmızı ışık vb. diğer ihlaller, aracı alkol veya herhangi bir maddenin etkisi altında kullanma.)
  4. Araçta taşınan yükün bir kazaya sebebiyet vermesi.
  5. Aracın dikkatsiz kullanılması. (Aracın yağış veya yol durumuna göre kullanılmaması, öndeki aracın emniyet takip mesafesine uygun takip edilmemesi vb. durumlar.)
  6. Oluşan bir kaza, hasar veya çalınma durumunda verilen irtibat numarasından haber verilmemesi, aracın kaza yerinde terkedilmesi durumları.
  7. Oluşan kazanın üzerinden en çok 48 saat geçmesine rağmen trafik ve alkol raporunun alınmaması.
  8. Aracın çalınması durumunda orijinal anahtarının teslim edilmemesi.
  9. Kira süresi bitmiş olmasına rağmen herhangi bir onay alınmadan aracın kullanılmaya devam edilmesi ve teslim edilmemesi.
  10. Lastik, far veya camlarda meydana gelen hasarlarda ilgili irtibat numaralarından haber verilmeden işlem yapılması.

Gibi durumlar sigortaya dahil değildir.

Oluşan kazalarda 3.şahıslara verilen hasarlardan oluşacak maddi tazminat tutarı, mali mesuliyet sigortası teminatı altındadır. Teminat dışında kalan tutarlar müşterinin sorumluluğunadır. Teminat dışında kalan tutarlar için Delta Car sorumlu tutulamaz.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

https://www.google.com/maps/place/Alyans+Deluxe+Wedding/@36.9214921,30.674744,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x68daf63740ff4767!8m2!3d36.9214921!4d30.6769327