Vizyon & Misyon

DELTA CAR, Bodrum Havaalanı Transfer hizmetini kaliteli ve profesyonelce müşteri memnuniyeti odaklı yapmayı amaç edinmiş bir işletmedir. Temel hizmetlerimiz arasında vip transfer, şoförlü araç kiralama, minibüs ve otobüs kiralama ve izmir havalimanı lüks araç transferi yer almaktadır. Tüm araçlarımız son model ve personelimiz uzman eğitim almıştır. DELTA CAR olarak hızlı ve kolay şekilde havalimanından adresinize, adresinizden havalimanına ulaşımınızı sağlamak adına sizler için hizmet vermekteyiz. Filomuzda her sınıf araç bulunmakta olup DELTA CAR ailesi her havalimanı yolcusu için hizmet vermektedir. Firmamız uzun zamandır ulaşım sektöründe faaliyet göstermektedir. Resmi web adresimiz http://www.bodrumviptransfer.org  olmakla birlikte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

DELTA CAR Misyonu
Havalimanına seyahat eden veya havalimanından bir bölgeye seyahat etmekte olan misafirlerimize kurumsal bir firma olarak geniş araç yelpazesinde ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

DELTA CAR Vizyonu
DELTA CAR ailesi olarak vizyonumuz, tüm Türkiye’de en iyi transfer firması olabilmek ve ilk kurumsal transfer firma kimliğinde transfer ve özel ulaşım sektöründe adımızı duyurmak için çalışmaktayız.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

https://www.google.com/maps/place/Alyans+Deluxe+Wedding/@36.9214921,30.674744,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x68daf63740ff4767!8m2!3d36.9214921!4d30.6769327